Головна > Документи > Наради та зустрічі
06 грудня 14:30
Про обговорення законопроекту реєстр. № 9170 щодо Національного військового меморіального комплексу посилання...
22 листопада 10:08
Про результати засідання Комітету 21 листопада 2018 року докладніше
07 листопада 15:00
Про перенесення питань, запланованих до розгляду на засіданні Комітету 7 листопада 2018 року докладніше
19 жовтня 11:59
Про результати засідання Комітету 17 жовтня 2018 року докладніше
03 жовтня 17:33
Про результати засідання Комітету 3 жовтня 2018 року докладніше
29 вересня 15:58
Про результати засідання Комітету 19 вересня 2018 року докладніше
17 вересня 16:33
Про участь у роботі IV Міжнародного екологічного форуму «Вода та Енергія» докладніше
06 вересня 15:46
Про результати засідання Комітету 5 вересня 2019 року докладніше
21 грудня 2015, 17:51

Про обговорення проекту Закону про Державний бюджет України на 2016 рік

Сьогодні, у Комітеті відбулася нарада, на якій обговорено доопрацьований проект закону про Державний бюджет України на 2016 рік (реєстр. № 3000 від 11.12.2015 р., поданий Кабінетом Міністрів України).

Зазначене питання мало б бути заслухано на засіданні Комітету, яке заплановано на 10.00 год. 21 грудня 2015 року, однак у зв’язку із відсутністю кворуму (присутні 6 народних депутатів України із 12 членів Комітету) засідання Комітету не відбулося.

У нараді взяли участь народні депутати України Андрієвський Д.Й., Бабак А.В., Кодола О.М., Сабашук П.П., Сташук В.Ф. та Марченко О.О., а також представники відповідних органів виконавчої влади та громадських організацій, зокрема: Хоцянівська Н.В. – начальник управління економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону України, Рисухін Л.І. – голова правління Державного фонду сприяння молодіжному будівництву, Салій І.М. – президент всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, Блащук А.А. президент міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго».

Учасники наради зауважили, що у проекті Державного бюджету України на 2016 рік практично відсутні видатки, які мали б спрямовуватися на розвиток регіонів, реалізацію державних житлових програм, відповідних проектів у сфері житлово-комунального господарства.

Перший заступник Голови Комітету Андрієвський Д.Й. відмітив, що фінансування будівельних програм призведе до поліпшення житлових умов молоді за укладеними договорами, збереженню робочих місць, а також до значного мультиплікативного ефекту для економіки країни через повернення коштів до бюджету у вигляді поворотних кредитів, податків та зборів.

За результатами обговорення, народні депутати України підтримали ініціативу включення до проекту закону про Державний бюджет України на 2016 рік декількох пропозицій, зокрема про необхідність:

передбачити відшкодування в повному обсязі різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або підприємствам централізованого питного водопостачання та водовідведення, що надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання, водовідведення, опалення та постачання гарячої води тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи органом місцевого самоврядування;

передбачити видатки на реалізацію проекту «Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації» за підтримки Уряду Японії на підготовчі роботи;

передбачити фінансування державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла та надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) чи придбання житла.
    Аудіо запис наради