Головна > Документи > Засідання Комітету
16 січня 15:00
Засідання Комітету 16 січня 2019 року о 15.00 год. відбудеться засідання Комітету за адресою: вул. Інститутська, 8, к. 104, м. Київ. посилання...
19 грудня 15:33
Про результати засідання Комітету 18 грудня 2018 року докладніше
06 грудня 14:30
Про обговорення законопроекту реєстр. № 9170 щодо Національного військового меморіального комплексу посилання...
22 листопада 10:08
Про результати засідання Комітету 21 листопада 2018 року докладніше
07 листопада 15:00
Про перенесення питань, запланованих до розгляду на засіданні Комітету 7 листопада 2018 року докладніше
19 жовтня 11:59
Про результати засідання Комітету 17 жовтня 2018 року докладніше
03 жовтня 17:33
Про результати засідання Комітету 3 жовтня 2018 року докладніше
29 вересня 15:58
Про результати засідання Комітету 19 вересня 2018 року докладніше
17 вересня 16:33
Про участь у роботі IV Міжнародного екологічного форуму «Вода та Енергія» докладніше
28 лютого 2018, 19:00

Засідання Комітету 28 лютого 2018 року

Питання порядку денного та короткий зміст прийнятого рішення:

1. Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році

Члени Комітету висловили підтримку Звіту Уряду за 2017 рік, підтримали звіт Мінрегіону щодо результатів виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році. Запропонували забезпечити Кабінетом Міністрів України прийняття нормативно-правових актів, передбачених законами.

2. Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо покращення інвестиційних можливостей у сфері виробництва електричної енергії з альтернативних джерел (реєстр. № 6081 від 13.02.2017 року, ІІ читання)

Схвалити підготовлену до другого читання порівняльну таблицю законопроекту і рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект у другому читанні та в цілому як Закон.

3. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об'єктів незавершеного будівництва та майбутніх об'єктів нерухомості (реєстр. № 7084 від 06.09.2017 року, внесений народними депутатами Андрієвським Д.Й., Сташуком В.Ф. та ін.)

Рекомендувати Верховній Раді України розглянути законопроект, прийняти його за основу та доручити Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства доопрацювати цей законопроект з урахуванням пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та з включенням до нього положень щодо усунення колізій із Законами України "Про цінні папери та фондовий ринок" та "Про інститути спільного інвестування".

4. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо припинення або тимчасового зупинення повноважень органів державного архітектурно-будівельного контролю) (реєстр. № 7266 від 07.11.2017 року, внесений народними депутатами Яценком А.В., Шиньковичем А.В. та ін.)

Проект закону відкликано.

5. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо передачі, припинення або тимчасового зупинення повноважень органів державного архітектурно-будівельного контролю) (реєстр. № 7266-1 від 20.11.2017 року, внесений народним депутатом Кривошеєю Г.Г.)

Рекомендувати Верховній Раді України включити законопроект до Порядку денного восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання та за результатами розгляду в першому читанні прийняти його за основу.

6. Різне

6.1. Про доцільність внесення змін до Податкового кодексу України в частині рентної плати за спеціальне використання води (щодо врегулювання питань тарифоутворення на послуги з водопостачання)

Направити звернення до:

Міністерства фінансів України за роз’ясненнями щодо  дії статі 255 Податкового кодексу України в частині визначення податкової бази для розрахунку рентної плати за спеціальне водокористування та до Комітету з питань податкової та митної політики з пропозицією створити спільну робочу групу для напрацювання єдиного підходу до здійснення обліку водокористувачів, що повинні сплачувати рентну плату за спеціальне водокористування;

Комітету з питань податкової та митної політики з пропозицією створити спільну Робочу групу на базі Комітету з питань податкової та митної політики за участі уповноважених осіб Мінфіну, Мінрегіону, ДФС, Держводагентства та профільних асоціацій водоканалів для законодавчого врегулювання проблемних питань сплати  рентної плати за спеціальне використання води у поточному році.

6.2. Про пропозиції асоціацій виробників будівельних матеріалів до проекту Закону про основні вимоги до споруд, а також умови розміщення на ринку будівельних виробів (реєстр.7151 від 02.10.2017 року, внесений Кабінетом Міністрів України)

Погодили пропозиції асоціацій виробників будівельних матеріалів до законопроекту розглянути у разі прийняття його Верховною Радою України за основу та підготовки до другого читання.

6.3. Інформація щодо результатів роботи Робочої групи з питань будівництва доступного житла  

Погодили інформацію народного депутата України, заступника голови Комітету Сабашука П.П. про результати роботи Робочої групи з питань будівництва доступного житла та напрацьовані Робочою групою законодавчі пропозиції взяти до відома.

Аудіо запис засідання