Головна > Документи > Слухання у Комітеті
22 квітня 2015, 19:14

Про стан виконання Рекомендації парламентських слухань на тему: "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків: проблеми та шляхи їх вирішення"

У Комітеті 22 квітня 2015 року з 14:30 до 17:00 год. в залі засідань (м. Київ, вул. Інститутська, 8, к.104) відбулися комітетські слухання на тему: "Про стан виконання Рекомендації парламентських слухань на тему: "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків: проблеми та шляхи їх вирішення". 

Ці комітетські слухання проводилися з метою здійснення Комітетом контрольної функції щодо виконання органами влади рекомендацій зазначених парламентських слухань, схвалених 02 вересня 2014 року постановою Верховною Радою України № 1674-УІІ.

У слуханнях взяли участь народні депутати, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, судової гілки влади, прокуратури, органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, власників гуртожитків, всеукраїнських громадських організацій мешканців гуртожитків (більше 60 осіб) та представники ЗМІ.

Головував на комітетських слуханнях народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету Андрієвський Д.Й..

З доповіддю від Комітету виступив народний депутат України, Заступник Голови Комітету, Керівник робочої групи «Гуртожитки» Шинькович А.В..

З співдоповіддю від Уряду України виступив Директор департаменту Мінрегіону України С.І.Кушнір.

Роз’яснення окремих положень чинного українського законодавства надав відповідальний секретар робочої групи, головний консультант з правових питань секретаріату Комітету Коваленко В.Л..

Після відповідей на письмові запитання відбулися виступи народних депутатів України, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та керівників і членів всеукраїнських громадських організацій мешканців гуртожитків і загальне обговорення.

За результатами проведеного обговорення та висловлення відповідних пропозицій учасники комітетських слухань схвалили проект Рекомендацій (завантажити) та висловилися за необхідність його доопрацювання і доповнення.

Учасники комітетських слухань погодилися тим, що вони можуть направити свої пропозиції до Рекомендацій секретаріату Комітету до 30 квітня 2015 р., з метою  опрацювання всіх пропозицій та направлення доопрацьованого тексту проекту Рекомендацій на затвердження Комітету до 10 травня 2015 р. та розміщення на офіційній веб-сторінці Комітету.

Зазначені пропозиції до Рекомендацій просимо належним чином сформулювати та направити на електронні адреси Керівника робочої групи (Shynkovych.Andrii@rada.gov.ua) і відповідального секретаря робочої групи (VKovalenko@rada.gov.ua),  з  наступним  письмовим підтвердженням.

Аудіозапис слухань