19 квітня 2018, 12:40

Про результати засідання Комітету 18 квітня 2018 року

На засіданні Комітету 18 квітня 2018 року заслухано інформацію представників Мінрегіону України про стан розроблення нормативно-правових актів на виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги», розглянуто законопроекти реєстр. №№6578 (друге читання), 8149, 8096, 8096-1, 8092 та питання щодо зайняття вакантної посади головного консультанта секретаріату Комітету.

По законопроектах Комітетом прийнято рішення рекомендувати:

Верховній Раді України прийняти у другому читанні та в цілому як Закон доопрацьований членами Комітету до другого читання проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб'єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні (реєстр. № 6578);

Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні прийняти за основу проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», внесений Кабінетом Міністрів України (реєстр. № 8149 від 16.03.2018);

Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки пропонувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні направити проекти законів про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо здійснення демонтажу загальнобудинкових лічильників газу, встановлених у багатоквартирних будинках без згоди співвласників багатоквартирного будинку, внесений народним депутатом України Кіршем О.В. (реєстр. № 8096  від 05.03.2018), про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо здійснення демонтажу загальнобудинкових лічильників газу, встановлених у багатоквартирних будинках без згоди їхніх співвласників, внесений народним депутатом України Довгим О.С. (реєстр. № 8096-1 від 15.03.2018), про внесення змін до статті 6 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо відмови від встановлених загальнобудинкових лічильників, внесений народним депутатом України Писаренком В.В. (реєстр. № 8092 від 02.03.2018) на доопрацювання суб’єктам права законодавчої ініціативи з метою їх об’єднання та внесення одного узгодженого законопроекту.

У «різному» членами Комітету вирішено рекомендувати призначення Прітчіної С.Л. на зайняття вакантної посади головного консультанта секретаріату Комітету.