05 липня 2018, 12:03

Про результати засідання Комітету 4 липня 2018 року

На засіданні Комітету 4 липня 2018 року розглянуто підготовлений до повторного першого читання проект Закону про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР та інших законодавчих актів України щодо забезпечення прав власників (користувачів) приміщень жилого будинку, а також деякі проблемні питання забезпечення питним водопостачанням та інші питання. Водночас розгляд проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питної води та питного водопостачання (реєстр. № 8347 від 14.05.2018) перенесено на наступне засідання Комітету.

Так, члени Комітету підтримали підготовлений до повторного першого читання проект Закону про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР та інших законодавчих актів України щодо забезпечення прав власників (користувачів) приміщень жилого будинку та вирішили рекомендувати Верховній Раді України прийняти його за основу.

За результатами розгляду деяких проблемних питань забезпечення питним водопостачанням, члени Комітету погодили звернутися до Кабінету Міністрів України з пропозицією вжити заходів щодо розроблення та введення в дію необхідних нормативно-правових актів з питань моніторингу, забезпечення якості питної води, що постачається населенню та для потреб об’єктів соціальної інфраструктури

Також, Комітетом затверджено План роботи Комітету на вересень 2018 року – січень 2019 року та схвалено пропозиції Комітету до проекту порядку денного дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2018 року – січень 2019 року).