Головна > Документи > Засідання Комітету
03 жовтня 2018, 17:29

Засідання Комітету 3 жовтня 2018 року

Питання порядку денного та короткий зміст прийнятого рішення:

1. Проект Закону про внесення змін до пункту 3 розділу VIII «Прикінцеві положення» Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» (реєстр. № 9102 від 19.09.2018 року, внесений народними депутатами України Шиньковичем А.В., Герегою О.В. та ін.)

Рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні прийняти законопроект за основу і в цілому як Закон.

2. Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (реєстр. № 9084 від 17.09.2018 року, внесений Кабінетом Міністрів України)

Рекомендувати Комітету з питань бюджету пропонувати Верховній Раді України прийняти законопроект за основу з обов’язковим включенням до його положень пропонованої Комітетом зміни в частині доповнення Бюджетного кодексу України статтею 105-1, спрямованої на врегулювання питання надання з державного бюджету місцевим бюджетам субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, а також напрямів і порядку використання такої субвенції.

3. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення охорони державного кордону України (реєстр. № 7106 від 11.09.2017 року, внесений народними депутатами України Рудиком С.Я., Андрієвським Д.Й. та ін.)

Пропонувати Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні прийняти законопроект за основу та врахувати пропозиції Комітету при його подальшому доопрацюванні.

Аудіозапис засідання