ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту

Головна » Новини » Останні новини

Про результати засідання Комітету 20 вересня 2017 року
версія для друку
21 вересня 2017
Про результати засідання Комітету 20 вересня 2017 року

На засіданні Комітету 20 вересня 2017 року розглянуто проблемні питання забезпечення сталого функціонування підприємств житлово-комунальної сфери для проходження опалювального сезону 2017 – 2018 років, а також законопроекти реєстр. №№ 7000, 6536, 6671. Водночас, через відсутність авторів перенесено розгляд поданого народними депутатами Геращенко І.В., Іоновою М.М., Луценко І.С. проекту Закону про внесення змін до пункту 6-2 Розділ V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо деяких питань спорудження меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні (реєстр. №6659). Крім того, заплановане до розгляду питання про результати конкурсу на зайняття вакантної посади головного консультанта секретаріату Комітету не включено до порядку денного засідання Комітету.

 

Детальніше.

За результатами обговорення проблемних питань забезпечення сталого функціонування підприємств житлово-комунальної сфери для проходження опалювального сезону 2017 – 2018 років, члени Комітету сформували та погодили направити до Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б., Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Зубка Г.Г., Мінфіну України, НКРЕКП та органів місцевого самоврядування відповідні рекомендації. Також, учасники засідання визнали необхідним прискорити розгляд до кінця поточної сесії та прийняття Верховною Радою України законопроектів, спрямованих на стабільну роботу житлово-комунального господарства, а саме: про житлово-комунальні послуги (реєстр. №1581-д); про внесення змін до деяких законів України щодо заборони звернення стягнення та накладення арешту на кошти суб'єктів господарювання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення, отриманих від міжнародних фінансових організацій на реалізацію інвестиційних проектів (заходів) в Україні (реєстр. №6578 від 12.06.2017); про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії (реєстр. №7083 від 06.09.2017).

За результатами розгляду законопроектів прийнято такі рішення:

- направити до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Мінфіну України пропозиції до поданого Кабінетом Міністрів України проекту Закону про Державний бюджет України на 2018 рік (реєстр. №7000 від 15.09.2017) щодо забезпечення фінансування програм у сферах будівництва та житлово-комунального господарства;

- підтримати законодавчу ініціативу Кабінету Міністрів України та вважати можливим прийняття Верховною Радою України у першому читанні за основу проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення вимог законів України, спрямованих на створення безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю до будівель і споруд (реєстр. № 6536 від 01.06.2017);

- про необхідність доопрацювання проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку промисловості, інвестиційної діяльності, захисту та гарантування прав і законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності, внесеного народними депутатами України Ляшком О.В., Галасюком В.В., Скуратовським С.І., Марченком О.О. та іншими народними депутатами України (реєстр. № 6671 від 06.07.2017).

 

(Завантажити аудіо запис засідання Комітету)

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)