ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту

Головна » Новини » Останні новини

Про результати засідання Комітету 17 січня 2018 року
версія для друку
18 сiчня 2018
Про результати засідання Комітету 17 січня 2018 року

На засіданні Комітету 17 січня 2018 року розглянуто законопроекти реєстр. №№ 7370, 6496, звернення народного депутата України Купрія В.М., План роботи Комітету на лютий – липень 2018 року та пропозиції Комітету до проекту порядку денного восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий – липень 2018 року).

По законопроектах Комітетом прийнято рішення рекомендувати:

1) Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні прийняти за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності, внесений народними депутатами України Шиньковичем А.В. та Герегою О.В. (реєстр. № 7370 від 07.12.2017);

2) Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки пропонувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні направити на доопрацювання суб’єктам права законодавчої ініціативи проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зняття адміністративних бар'єрів та підвищення інвестиційної привабливості галузі виробництва енергії з альтернативних джерел, внесений народними депутатами України Домбровським О.Г., Рябчиним О.М. та іншими народними депутатами України (реєстр. № 6496 від 25.05.2017).

Також, Комітетом затверджено План роботи Комітету на лютий – липень 2018 року та схвалено пропозиції Комітету до проекту порядку денного восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий – липень 2018 року).

За результатами розгляду звернення народного депутата України Купрія В.М., Комітетом вирішено відхилити викладену у зверненні пропозицію народного депутата України провести комітетські слухання з питання: «Проблеми розмежування повноважень органів місцевого самоврядування та держави з розпорядження землями в межах населених пунктів на прикладі міста Буча Київської області» через урегульованість законом питань щодо розмежування земель державної та комунальної власності і повноважень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з розпорядження землями державної та комунальної власності.

 

 

(Завантажити аудіо запис засідання Комітету)

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)