12 липня 16:46
Про результати засідання Комітету 12 липня 2018 року докладніше
12 липня 11:05
Про робочу нараду Комітету через відсутність кворуму для проведення планового засідання Комітету посилання...
05 липня 12:03
Про результати засідання Комітету 4 липня 2018 року докладніше
21 червня 15:33
Про результати засідання Комітету 20 червня 2018 року докладніше
07 червня 10:45
Про результати засідання Комітету 6 червня 2018 року докладніше
29 травня 10:14
Про результати засідання Комітету 23 травня 2018 року докладніше
16 травня 17:58
Про результати засідання Комітету 16 травня 2018 року докладніше
20 квітня 12:33
Про обговорення законодавчих ініціатив щодо вдосконалення регуляторних процедур у будівництві посилання...
Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
19 березня 2018, 16:21

Контакти членів Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства

Голова Комітету

Скуратовський Сергій Іванович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-46-15 (приймальня)

Факс: (044) 255-41-11

Ел. пошта: Skuratovskyi.Serhii@rada.gov.ua

 

 

 

 

Перший заступник Голови Комітету

Андрієвський Дмитро Йосипович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-43-62 (приймальня)

Факс:(044) 255-47-59

Тел: (044) 255-46-14

Ел. пошта: Andriievskyi.Dmytro@rada.gov.ua

 

 

 

 

Заступник Голови Комітету

Бабак Альона Валеріївна

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-45-40

Ел. пошта: Babak.Aliona@rada.gov.ua

 

 

 

 

Заступник Голови Комітету

Кодола Олександр Михайлович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-45-44

Ел. пошта: Kodola.Oleksandr@rada.gov.ua

 

 

 

 

Заступник Голови Комітету

Сабашук Петро Павлович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-42-03

Тел: (044) 255-48-01 (помічник)

Ел. пошта: Sabashuk.Petro@rada.gov.ua

 

 

 

 

Заступник Голови Комітету

Шинькович Андрій Васильович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-47-82 (приймальня)

Тел: (044) 255-44-81

Ел. пошта: Shynkovych.Andrii@rada.gov.ua

 

 

 

 

Секретар Комітету

Сташук Віталій Филимонович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-46-08

Ел. пошта: Stashuk.Vitalii@rada.gov.ua

 

 

 

 

Голова підкомітету з питань будівництва та архітектури

Марченко Олександр Олександрович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-44-16

Ел. пошта: Marchenko.Oleksandr@rada.gov.ua

 

 

 

 

Член Комітету

Гальченко Андрій Володимирович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-45-43

Ел. пошта: Halchenko.Andrii@rada.gov.ua

 

 

 

Член комітету

Зубик Володимир Володимирович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-45-52

Ел. пошта: Zubyk.Volodymyr@rada.gov.ua

 

 

 

 

Член Комітету

Івахів Степан Петрович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-45-48

Ел. пошта: Ivakhiv.Stepan@rada.gov.ua

 

 

 

 

Член Комітету

Одарченко Юрій Віталійович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-46-17

Факс: (044) 255-46-34

Ел. пошта: odarchenko@v.rada.gov.ua

 

 

 

 

Член Комітету

Ревега Олександр Васильович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-45-17

Ел. пошта: Reveha.Oleksandr@rada.gov.ua