13 березня 16:29
Про перенесення питань, запланованих до розгляду на засіданні Комітету 13 березня 2019 року докладніше
27 лютого 15:25
Про перенесення питань, запланованих до розгляду на засіданні Комітету 27 лютого 2019 року докладніше
08 лютого 16:12
Про результати засідання Комітету 7 лютого 2019 року докладніше
06 лютого 15:57
Про перенесення питань, запланованих до розгляду на засіданні Комітету 6 лютого 2019 року докладніше
16 січня 17:49
Про результати засідання Комітету 16 січня 2019 року докладніше
19 грудня 15:33
Про результати засідання Комітету 18 грудня 2018 року докладніше
06 грудня 14:30
Про обговорення законопроекту реєстр. № 9170 щодо Національного військового меморіального комплексу посилання...
22 листопада 10:08
Про результати засідання Комітету 21 листопада 2018 року докладніше
19 березня 2018, 16:21

Контакти членів Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства

Голова Комітету

Скуратовський Сергій Іванович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-46-15 (приймальня)

Факс: (044) 255-41-11

Ел. пошта: Skuratovskyi.Serhii@rada.gov.ua

 

 

 

 

Перший заступник Голови Комітету

Андрієвський Дмитро Йосипович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-43-62 (приймальня)

Факс:(044) 255-47-59

Тел: (044) 255-46-14

Ел. пошта: Andriievskyi.Dmytro@rada.gov.ua

 

 

 

 

Заступник Голови Комітету

Бабак Альона Валеріївна

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-45-40

Ел. пошта: Babak.Aliona@rada.gov.ua

 

 

 

 

Заступник Голови Комітету

Кодола Олександр Михайлович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-45-44

Ел. пошта: Kodola.Oleksandr@rada.gov.ua

 

 

 

 

Заступник Голови Комітету

Сабашук Петро Павлович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-42-03

Тел: (044) 255-48-01 (помічник)

Ел. пошта: Sabashuk.Petro@rada.gov.ua

 

 

 

 

Заступник Голови Комітету

Шинькович Андрій Васильович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-47-82 (приймальня)

Тел: (044) 255-44-81

Ел. пошта: Shynkovych.Andrii@rada.gov.ua

 

 

 

 

Секретар Комітету

Сташук Віталій Филимонович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-46-08

Ел. пошта: Stashuk.Vitalii@rada.gov.ua

 

 

 

 

Голова підкомітету з питань будівництва та архітектури

Марченко Олександр Олександрович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-44-16

Ел. пошта: Marchenko.Oleksandr@rada.gov.ua

 

 

 

 

Член Комітету

Гальченко Андрій Володимирович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-45-43

Ел. пошта: Halchenko.Andrii@rada.gov.ua

 

 

 

Член комітету

Зубик Володимир Володимирович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-45-52

Ел. пошта: Zubyk.Volodymyr@rada.gov.ua

 

 

 

 

Член Комітету

Івахів Степан Петрович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-45-48

Ел. пошта: Ivakhiv.Stepan@rada.gov.ua

 

 

 

 

Член Комітету

Одарченко Юрій Віталійович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-46-17

Факс: (044) 255-46-34

Ел. пошта: odarchenko@v.rada.gov.ua

 

 

 

 

Член Комітету

Ревега Олександр Васильович

 

Контактні дані:

Тел: (044) 255-45-17

Ел. пошта: Reveha.Oleksandr@rada.gov.ua