Головна > Документи > Засідання "Круглого столу"
20 березня 2015, 19:59

Про проект одного узгодженого законопроекту про вдосконалення правового регулювання забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків

20 березня 2015 р. з 15.00 до 17.45 год. в приміщенні Комітету (м. Київ, вул. Інститутська, 8, к.104) відбувся круглий стіл на тему: «Про проект одного узгодженого законопроекту про вдосконалення правового регулювання забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків».

Головував на круглому столі Керівник робочої групи «Гуртожитки», заступник Голови Комітету, народний депутат України Шинькович А.В.

В обговореннях відповідних положень підготовленого робочою групою «Гуртожитки» законопроекту взяли участь політики, фахівці, громадські діячі та мешканці гуртожитків, а саме:

- керівник робочої групи, народний депутат України Шинькович А.В.;

- член робочої групи з правом голосу, народний депутат України Бабак А.В.;

- члени робочої групи з правом дорадчого голосу, народні депутати України О.В.Юринець, А.А.Гордєєв, Соловей;

- відповідальний секретар робочої групи, головний консультант з правових питань В.Л.Коваленко;

- завідувач секретаріату Комітету Ю.М.Манцевич;

- члени робочої групи з правом дорадчого голосу, керівники всеукраїнських громадських організацій мешканців гуртожитків М.П.Палаш, А.К.Буднік, В.М.Федерлян;

- представники центральних органів виконавчої влади:  Мінрегіону України - К.Мар’євич і С.Кушнір,  Фонду держмайна – Н.М.Погорілко,  та деякі інші;

- помічники консультанти деяких народних депутатів України;

- деякі члени всеукраїнських громадських організацій мешканців гуртожитків, які проживають в гуртожитках.

За результатами проведеного обговорення та висловлених пропозицій учасники круглого столу погодились про необхідність доопрацювання законопроекту і про направлення робочій групі «Гуртожитки» письмових пропозицій до зазначеного законопроекту.

Пропозиції до законопроекту просимо направити в електронному вигляді на електронні адреси відповідального секретаря робочої групи (vkovalenko@rada.gov.ua) і Керівника робочої групи (Shynkovych.Andrii@rada.gov.ua) з наступним офіційним письмовим підтвердженням.