Головна > Документи > Засідання Комітету
14 березня 2018, 21:06

Засідання Комітету 14 березня 2018 року

Питання порядку денного та короткий зміст прийнятих рішень:

1. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (щодо врегулювання питання надання документів на земельну ділянку) (реєстр. № 7405 від 15.12.2017 року, внесений народними депутатами України Дубневичем Б.В., Горбуновим О.В. та ін.)

Перенести розгляд законопроекту. Створити робочу групу Комітету для опрацювання порушених законопроектом питань і підготовки пропозицій стосовно подальшої роботи над ним. Призначити керівником робочої групи Сабашука П.П. – заступника голови Комітету. Керівнику робочої групи надати право залучати до роботи робочої групи народних депутатів України (за їх згодою) і представників органів державної влади (за згодою керівників відповідних органів).

2. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік» (щодо забезпечення реалізації державних житлових програм для молодих сімей та внутрішньо переміщених осіб: державної підтримки за програмою доступного житла, а також пільгового довгострокового державного кредиту на будівництво (реконструкцію) та придбання житла) (реєстр. № 8041 від 14.02.2018 року, внесений народними депутатами України Вілкулом О.Ю., Гальченком А.В. та ін.)

3. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» (щодо забезпечення реалізації державних житлових програм для молодих сімей та внутрішньо переміщених осіб: державної підтримки за програмою доступного житла, а також пільгового довгострокового державного кредиту на будівництво (реконструкцію) та придбання житла) (реєстр. № 8041-1 від 27.02.2018 року, внесений народним депутатом України Веселовою Н.)

4. Проект Закону про внесення змін до Додатку № 3 та Додатку № 4 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» (щодо забезпечення конституційних прав громадян на житло, відновлення фінансування державних житлових програм з метою вирішення питання забезпечення житлом громадян, зокрема  молоді,  учасників  АТО  та  внутрішньо-переміщених  осіб) (реєстр. № 8041-2 від 27.02.2018 року, внесений народним депутатом Недавою О.)

5. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» (щодо забезпечення права громадян на житло, відновлення фінансування державних житлових програм та вирішення питання забезпечення житлом внутрішньо-переміщених осіб) (реєстр. №8041-3 від 05.03.2018 року, внесений народними депутатами України Ляшком О.В., Заружко В.Л. та ін.)

Перенести розгляд законопроектів на наступне засідання Комітету, яке провести 20 березня 2018 року о 12.00 в кулуарах Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5, 3-й поверх). Повторно направити запрошення авторам проектів №№ 8041-1, 8041-2 та 8041-3 та Міністру фінансів Данилюку О.О. з вимогою забезпечити участь заступника Міністра для представлення позиції міністерства щодо законодавчих ініціатив.

6. Про результати роботи Робочої групи та розроблення законопроекту щодо механізмів забезпечення житлом

Погодили інформацію народного депутата України, Заступника голови Комітету - Сабашука П.П. про результати роботи Робочої групи та розроблення законопроекту щодо механізмів забезпечення житлом взяти до відома.

7. Повторний розгляд проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об'єктів незавершеного будівництва та майбутніх об'єктів нерухомості (реєстр. №7084 від 06.09.2017 року, внесений народними депутатами України Андрієвським Д.Й., Сташуком В.Ф. та ін.)

Рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні направити законопроект до Комітету для підготовки на повторне перше читання.

8. Різне

Про проведення 21 березня 2018 року виїзної наради Комітету щодо підготовки до ІІ читання проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», реєстр. № 6403 (м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15)

Підтримано проведення виїзної наради.

Аудіозапис засідання Комітету