Увага! Cайт не оновлюється

Головна > Документи > Слухання у Комітеті
28 травня 17:56
Про результати засідання Комітету 28 травня 2019 року докладніше
16 травня 14:56
Про обговорення проекту Постанови Верховної Ради України «Про захист прав та законних інтересів громадян України та суб'єктів підприємницької діяльності при здійсненні будівництва ж/м Осокорки-Центральні у Дарницькому районі м. Києва» (реєстр. № 10225) посилання...
23 квітня 15:26
Про результати засідання Комітету 23 квітня 2019 року докладніше
11 квітня 11:55
Про результати засідання Комітету 10 квітня 2019 року докладніше
21 березня 14:36
Про круглий стіл на тему: «Розвиток територій. Актуальні проблеми містобудування» посилання...
13 березня 16:29
Про перенесення питань, запланованих до розгляду на засіданні Комітету 13 березня 2019 року докладніше
27 лютого 15:25
Про перенесення питань, запланованих до розгляду на засіданні Комітету 27 лютого 2019 року докладніше
08 лютого 16:12
Про результати засідання Комітету 7 лютого 2019 року докладніше
22 квітня 2015, 19:14

Про стан виконання Рекомендації парламентських слухань на тему: "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків: проблеми та шляхи їх вирішення"

У Комітеті 22 квітня 2015 року з 14:30 до 17:00 год. в залі засідань (м. Київ, вул. Інститутська, 8, к.104) відбулися комітетські слухання на тему: "Про стан виконання Рекомендації парламентських слухань на тему: "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків: проблеми та шляхи їх вирішення". 

Ці комітетські слухання проводилися з метою здійснення Комітетом контрольної функції щодо виконання органами влади рекомендацій зазначених парламентських слухань, схвалених 02 вересня 2014 року постановою Верховною Радою України № 1674-УІІ.

У слуханнях взяли участь народні депутати, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, судової гілки влади, прокуратури, органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, власників гуртожитків, всеукраїнських громадських організацій мешканців гуртожитків (більше 60 осіб) та представники ЗМІ.

Головував на комітетських слуханнях народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету Андрієвський Д.Й..

З доповіддю від Комітету виступив народний депутат України, Заступник Голови Комітету, Керівник робочої групи «Гуртожитки» Шинькович А.В..

З співдоповіддю від Уряду України виступив Директор департаменту Мінрегіону України С.І.Кушнір.

Роз’яснення окремих положень чинного українського законодавства надав відповідальний секретар робочої групи, головний консультант з правових питань секретаріату Комітету Коваленко В.Л..

Після відповідей на письмові запитання відбулися виступи народних депутатів України, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та керівників і членів всеукраїнських громадських організацій мешканців гуртожитків і загальне обговорення.

За результатами проведеного обговорення та висловлення відповідних пропозицій учасники комітетських слухань схвалили проект Рекомендацій (завантажити) та висловилися за необхідність його доопрацювання і доповнення.

Учасники комітетських слухань погодилися тим, що вони можуть направити свої пропозиції до Рекомендацій секретаріату Комітету до 30 квітня 2015 р., з метою  опрацювання всіх пропозицій та направлення доопрацьованого тексту проекту Рекомендацій на затвердження Комітету до 10 травня 2015 р. та розміщення на офіційній веб-сторінці Комітету.

Зазначені пропозиції до Рекомендацій просимо належним чином сформулювати та направити на електронні адреси Керівника робочої групи (Shynkovych.Andrii@rada.gov.ua) і відповідального секретаря робочої групи (VKovalenko@rada.gov.ua),  з  наступним  письмовим підтвердженням.

Аудіозапис слухань